Usługi koparko-ładowarką

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług w zakresie koparko - ładowarki wraz z zamontowaną wagą załadowczą. Zapewniamy profesjonalny sprzęt i obsługę oraz niskie koszty wynajmu. Więcej pod numerami telefonów 42 716 25 80, 42 719 04 85. Więcej informacji o możliwościach wykorzystania koparko - ładowarki można znaleźć tutaj.


MORE INFO

Wywóz nieczystości płynnych

Oferujemy Państwu wywóz nieczystości płynnych z wszelkiego rodzaju zbiorników bezodpływowych oraz czyszczenie przydomowych oczyszczalni ścieków. Nasza ugruntowana pozycja na rynku pozwala świadczyć usługi na najlepszym poziomie przy jednoczesnym utrzymaniu najniższych cen na rynku. Usługi te wykonujemy samochodami specjalistycznymi z nadwoziem asenizacyjnym. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno osoby z posesji prywatnych jak i firmy. W związku z tym opróżniamy zarówno przydomowe zbiorniki bezodpływowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków jak również wywozimy ścieki...


MORE INFO

Wywóz nieczystości stałych

Oferujemy wywóz odpadów komunalnych specjalnymi samochodami przystosowanymi do opróżniania pojemników o pojemności 110l, 120l, 330l, 660l oraz 1100l (są to typy najczęściej występujące w Polsce). Na życzenie klienta jesteśmy również wstanie zamówić i obsłużyć innego rodzaju kosze. Zajmujemy się również wywozem gruzu, odpadów budowlanych, wielkogabarytowych w kontenerach o pojemność 5-7 m3. Ważną zasadą naszej firmy jest selektywna zbiórką odpadów. Dla klientów indywidualnych udostępniamy worki za symboliczną opłatą natomiast dla innych...


MORE INFO
012

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie gminy i miasta Stryków

 

Na terenie Miasta - Gminy Stryków w miesiącach październik- listopad 2013 r. odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych,

 

zużytych opon oraz elektrośmieci. Odbierającym odpady będzie firma RS II ze Zgierza.Zobowiązuje się mieszkańców o ustawianie ww. odpadów przed posesjami  w sposób, który nie będzie utrudniał ruchu drogowego pojazdów. Odpady będą zbierane od godziny 6.00 i należy je wystawić przed posesję zgodnie z poniższym harmonogramem:

 

 

 

12 październik 2013 (sobota)

- Gozdów

- Anielin Swędowski,

- Sadówka,

- Osse,

- Zagłoba

- Pludwiny,

- Bronin,

- Wola Błędowa (od torów w stronę lasu),

- Koźle,

- Lipa,

- Ciołek,

- Krucice,

 

- Tymianka

 

 

 

19 październik 2013 (sobota)

- Bratoszewice,

- Lipka,

- Wola Błędowa (od drogi nr, 14 do torów),

- Anielin,

- Kalinów,

- Sierżnia,

- Rokitnica,

- Bartolin,

- Nowostawy Górne,

- Warszewice,

- Niesułków,

- Cesarka

- Niesułków Kolonia,

 

 

 

 

26 październik 2013 (sobota)

- Swędów,

- Dobra,

- Smolice,

- Michałówek,

- Sosnowiec,

- Dobieszków,

- Kiełmina,

- Sosnowiec Pieńki,

- Klęk,

- Orzechówek,

- Dobra Nowiny,

- Zelgoszcz,

- Ługi,

- Imielnik Stary

 

 

 

9 listopada 2013r.

 

- Stryków - miasto

 

W ramach zbiórki zbierane będą odpady : stare meble, zużyty sprzęt RTV/AGD (lodówki, pralki, kuchenki, piecyki, armatura sanitarna, telewizory, radia, komputery, odkurzacze itp.), elementy wyposażenia mieszkań (dywany, wykładziny, materace, kołdry, walizki, lampy i żyrandole bez żarówek itp.), zużyte opony(nie więcej niż 4 na jedną posesję), panele, ramy okienne ( bez szyb) i inne odpady wielkogabarytowe oraz urządzenia elektryczne i elektroniczne.

 

 

Uwaga: Do odpadów wielkogabarytowych nie należą między innymi: wszelkiego rodzaju odpady budowlane i sanitarne takie jak eternit, deski drewniane, belki, , drzwi, płoty, grzejniki, płytki ceramiczne, rolety jak również części samochodowe, motorowery, odpady remontowe, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi.

 

Ponadto: Wszystkie odpady komunalne takie jak : szkło, tworzywa sztuczne, papier, opakowania wielomateriałowe, metal, odpady biodegradowalne, wielkogabarytowe, budowlane i rozbiórkowe, niebezpieczne, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, przeterminowane leki i chemikalia, zużyte baterie i akumulatory oraz zużyte oponymożna we własnym zakresie oddać w PSZOKu (Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) przy ul. Batorego 25 w Strykowie (na terenie ZGKiM) od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 18.00 oraz w soboty w godzinach 7.00 – 14.00

 

Więcej informacji na temat zbiórki wielkogabarytów, elektro śmieci i zużytych opon, można uzyskać w Urzędzie Miasta i Gminy Stryków w Wydziale Ochrony Środowiska pod nr telefonu : (42) 719-80-02 wew. 129,229,329.

 

Godziny Pracy

Informujemy, że biuro przy ul. Barlickiego 3a jest czynne w następujących godzinach:

Poniedziałek-Piątek: 7:30 - 15:30, Sobota: nieczynne

PSZOK przy Barlickiego 3a w Zgierzu:

Poniedziałek-Piątek: 6:00 - 15:00, Sobota: 6:00 - 13:00

 

Szybki kontakt

+48 42 716 67 57

+48 42 716 25 80

95-100 Zgierz

ul. Barlickiego 3a

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Web : www.rs2.pl
Nr konta: 73 1240 3057 1111 0010 5582 6023