PSZOK 24 grudnia 2020

Informujemy, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz biura przy ul. 3 Maja 10 oraz Barlickiego 3a w czwartek 24 grudnia (Wigilia) będą zamknięte.

PSZOK już czynny

Od soboty 9 maja 2020 r. uruchamiamy przyjęcia na PSZOK (Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych: Zgierz, ul. Barlickiego 3a)

W związku ze stanem epidemii koronawirusa mieszkańcy muszą przestrzegać poniższych zasad:

  • Korzystający z PSZOK mogą wysiąść z pojazdu tylko i wyłącznie w celu wyładowania odpadów.
  • Na terenie PSZOK może znajdować się tylko jeden pojazd, z którego korzystający pozbywają się odpadów. Pozostałe pojazdy czekają w kolejce na wjazd, aż pierwszy pojazd skończy wyładowywanie odpadów.
  • Zarówno korzystający z PSZOK, jak i pracownicy obsługujący PSZOK zobowiązani są mieć założone maseczki i rękawice ochronne.
  • Odległość pomiędzy pracownikiem a osobą dostarczającą odpady powinna wynosić minimum 2 m.
  • W celu sprawnego funkcjonowania PSZOK prosimy o uprzednie przygotowanie dokumentu potwierdzającego zamieszkiwanie na terenie miasta Zgierza - może być to dowód osobisty, prawo jazdy, ale też dowód wpłaty za odbiór odpadów.

Pozostałe zasady funkcjonowania PSZOK pozostają zgodne z Regulaminem Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Zgierzu.

Z uwagi na ponowne uruchomienie PSZOK, może dochodzić do koncentracji osób w jego obrębie, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w tej trudnej dla wszystkich sytuacji.

PSZOK - koronawirus

Szanowni Państwo,

W związku z nieprzewidywalną sytuację epidemiologiczną na świecie i mając na uwadze troskę o zdrowie i życie naszych pracowników oraz mieszkańców Gminy i Miasta Zgierza nasza Spółka podjęła decyzję o wstrzymaniu od 23 marca do odwołania działalności w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Zgierzu przy ul. Barlickiego 3a.

Za utrudnienia przepraszamy, w sprawach pilnych jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 42 716 67 57 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

#zostanwdomu

Przesunięcia w odbiorze odpadów

Z uwagi na stan epidemii i towarzyszące mu problemy kadrowe informujemy, że mogą pojawić się czasowe problemy z odbiorem odpadów. Dokładamy wszelkich starań, żeby odbiór odpadów odbywał się w zgodzie z harmonogramami. Jednocześnie pragniemy poinformować, że jeżeli odpady nie zostaną od Państwa odebrane w wyznaczonym terminie odbierzemy je w następny dzień roboczy.

Za wszelkie potencjalne niedogodności przepraszamy.

PSZOK Wigilia

Informujemy, że w dniu 24 grudnia 2019 r. (Wigilia) PSZOK oraz biuro przy ul. 3 Maja i Barlickiego 3a będą zamkniętę. Za utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie informujemy, że 27 grudnia pracujemy normalnie.

Szybki kontakt

+48 42 716 25 80

+48 42 719 04 85

+48 42 716 67 57

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Web : www.rs2.pl
Nr konta: 73 1240 3057 1111 0010 5582 6023