Wywóz gruzu i odpadów wielkogabarytowych

Posiadamy w naszej ofercie kontenery od wielkość 5-32 m3 do wywozu wszelkiego typu odpadów wielkogabarytowych, gruzu, ziemi, ceramiki, itp. Poniżej kilka zdjęć kontenerów jakimi świadczymy usługi:

Wywóz nieczystości stałych

 

Oferujemy wywóz odpadów komunalnych specjalnymi samochodami przystosowanymi do opróżniania pojemników o pojemności 110l, 120l, 330l, 660l oraz 1100l (są to typy najczęściej występujące w Polsce).Pojemnik selektywna plastik Na życzenie klienta jesteśmy również wstanie zamówić i obsłużyć innego rodzaju kosze. Zajmujemy się również wywozem gruzu, odpadów budowlanych, wielkogabarytowych w kontenerach o pojemność 5-7 m3. Ważną zasadą naszej firmy jest selektywna zbiórką odpadów. Dla klientów indywidualnych udostępniamy worki za symboliczną opłatą natomiast dla innych podmiotów dostarczamy odpowiednio oznaczone pojemniki dla danego typu odpadu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę na rynku, jednocześnie dbając o zadowolenie klienta. Naszymi kontrahentami są zarówno odbiorcy indywidualni, firmy, instytucje jak i spółdzielnie mieszkaniowe. Jeżeli jesteście państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt pod numerami telefonów (42) 716-25-80 i (42) 719-04-85 albo na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wszystkie świadczone usługi są prowadzone w zgodzie z miejscowym planem gospodarki odpadami jak i ustawą o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001 (Dz. U. Nr 62, poz. 628 - wraz z późniejszymi zmianami) oraz z ustawą Prawo ochrony środowiska z dnia 27 kwietnia 2001 (Dz. U. Nr 62, poz. 627 - wraz z późniejszymi zmianami). Jednocześnie informujemy, że wszystkie nasze usługi są dokumentowane w statystykach dostarczanych dla potrzeb straży miejskiej i odpowiednich urzędów, wobec czego w przypadku kontroli jesteśmy w stanie wystawić zawsze Państwu odpowiednie zaświadczenia.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

Usługi koparko-ładowarką

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług w zakresie koparko - ładowarki wraz z zamontowaną wagą załadowczą.

Zapewniamy profesjonalny sprzęt i obsługę oraz niskie koszty wynajmu. Więcej pod numerami telefonów 42 716 25 80, 42 719 04 85 albo 42 716 67 57.

Projekt realizowany pod nazwą: "Zwiększenie konkurencyjności i zakresu świadczonych usług Przedsiębiorstwa Usługowego RS II Grażyna Targalska poprzez zakup koparko-ładowarki" zgodnie z wnioskiem o nr. WND-RPLD.03.06.00-00-435/10 w ramach osi III.6 Rozwój mikro - i małych przedsiębiorstw z Regionalnego Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2007 - 2013.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa/budżetu samorządu województwa łódzkiego.

 

Wywóz nieczystości płynnych

Oferujemy Państwu wywóz nieczystości płynnych z wszelkiego rodzaju zbiorników bezodpływowych oraz czyszczenie przydomowych oczyszczalni ścieków. Nasza ugruntowana pozycja na rynku pozwala świadczyć usługi na najlepszym poziomie przy jednoczesnym utrzymaniu najniższych cen na rynku.

Usługi te wykonujemy samochodami specjalistycznymi z nadwoziem asenizacyjnym. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno osoby z posesji prywatnych jak i firmy. W związku z tym opróżniamy zarówno przydomowe zbiorniki bezodpływowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków jak również wywozimy ścieki bytowe. Wszystkie nieczystości są przekazywane do oczyszczalni i tak utylizowane.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapraszamy do współpracy.

Pojemniki

Pojemniki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór pojemników do wszelkiego rodzaju odpadów - zaczynając od standardowych koszy na odpady komunalne a kończąc na kontenerach do odbioru odpadów budowlanych, wielkogabarytowych itp. Naszymi dostawcami są firmy Otto Poland sp. z o.o. oraz MJB sp.j., które gwarantują wysoką jakość i bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Poniżej znajdziecie Państwo przykładowe pojemniki dostępne w naszej ofercie. Informujemy, że pojemniki są sprzedawane wyłącznie naszym kontrahentom, z którymi mamy zawartą umowę.

Pojemniki z blachy ocynkowej - wytwórca MJB sp.j. (więcej informacji na stronie producenta www.mjb.com.pl)

 

Pojemnik 110l - ocynk

Pojemnik 110 l ocynkowany o grubości blachy 1 mm ze specjalnie przystosowanymi rączkami. Dostępne dwie wersje: z kółkami oraz bez. Do zbierania odpadów komunalnych. Najczęściej wybierany przez odbiorców indywidualnych.

Pojemnik o pojemności 120 l albo 240 l - plastikowy (materiał wykorzystany do produkcji: HDPE). Dostępne dwie wersje: z kółkami oraz bez w kolorze zielonym albo grafitowym. Do zbierania odpadów komunalnych - zmieszanych. Najczęściej wybierany przez odbiorców indywidualnych oraz małe firmy.

Stojaki na worki przeznaczone głównie do selektywnej zbiórki odpadów w gospodarstwach domowych. 

 

Pojemnik do segregacji papieru o pojemności 110l bądź 240l. Polecany dla małych firm i klientów indywidualnych. Dostępny na zamówienie indywidualne.

Pojemnik do segregacji szkła o pojemności 110l bądź 240l. Polecany dla małych firm i klientów indywidualnych. Dostępny na zamówienie indywidualne.

Pojemnik do segregacji plastiku o pojemności 110l bądź 240l. Polecany dla małych firm i klientów indywidualnych .Dostępny na zamówienie indywidualne.

 

Komplet pojemników o pojemności 1100l (wózki) do odpadów komunalnych oraz segregowanych. Polecany dla dużych firm, osiedli itp.

Pojemnik 1100l ocynkowany - popularny "wózek" o pojemności 1,1 m3 o trwałej, antykorozyjnej konstrukcji przeznaczony do zbierania odpadów komunalnych, stosowany głównie tam gdzie wymagana jest większa odporność na czynniki atmosferyczne i większą masę odpadów.

Kontenery ocynkowane (KP-7 i KP-8) o pojemności od 7 do 8 m3 przeznaczone do wszelkiego rodzaju odpadów. Dostępne wie wersje z otwieranymi klapami oraz bez nich (zakryty i odkryty). Kontenery nie są na sprzedaż a są wyłącznie podstawiane w użytkowanie.

Szybki kontakt

+48 42 716 25 80

+48 42 719 04 85

+48 42 716 67 57

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Web : www.rs2.pl
Nr konta: 73 1240 3057 1111 0010 5582 6023